Warsztaty w ramach projektu "Przedsiębiorcza kobieta"

5 i 6 grudnia 2012 r. w ramach projektu "Przedsiębiorcza kobieta" w Katowicach odbędą się dwa warsztaty "Droga silnych kobiet prowadzi do sukcesu" oraz "Coaching - skuteczna zmiana, na którą Cię stać".

Dwie kobiety, dwa miejsca, jeden cel.
Anna Kubecka i Małgorzata Janur zabiorą Was w podróż po meandrach motywacji.
Tym razem panie zapraszone są na spotkania organizowane w dniach 5 i 6 grudnia pod hasłem: Jeszcze dziś postaw na siebie!

Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2012 r., a poprowadzi je Pani Małgorzata Janur, przedsiębiorczyni i trenerka WenDo, która praktykę warsztatów przełoży na zajęcia z przedsiębiorczości. Podczas spotkania opowie m.in o tym skąd czerpać siły wewnętrze i przekuć na konkretne działania, a wszystko to w myśl motywacji i duchu przedsiębiorczości.
W temacie samorealizacji będzie jej wtórować Pani Anna Kubecka, akredytowany coach (ACC) Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF) i specjalista w zakresie realizacji celów rozwojowych, budowania ścieżki kariery, motywacji oraz równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Spotkanie poprowadzi wraz z Moniką Adamus - trenerką biznesu, socjolożką i kobietą – zaangażowaną w 100% w to, co robi.
Zaopatrz się więc w cele i postaw na siebie!

Informacje o spotkaniach:
Data: 5.12.2012 ( środa)
Godzina: 16.00
Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
ul. 1 Maja 50 (sala 231F)
Temat: Droga silnych kobiet prowadzi do sukcesu.

Data: 6.12.2012 ( czwartek)
Godzina: 16.00
Miejsce: Sala w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego
ul. Bankowa 14
Temat: Coaching- skuteczna zmiana, na którą Cię stać.

• W programie:
  1. Coaching, czyli skuteczna zmiana, któr polubisz!
  2. Motywacja krok po kroku - czym jest i jak ją ugryźć?
  3. Skuteczne narzędzia planowania i realizacji swoich celów,
  4. Mapa marzeń, czyli jak wprowadzi nasze cele w życie.

W rezultacie warsztatów uczestniczki dowiedzą się m.in. w jaki sposób:
1) Odkryć w sobie potencjał i gotowość do zmiany,
2) Zdobyć umiejętności pracy na bazie mapy celów,
3) Zadawać sobie pytania i szukać na nie odpowiedzi,

Warsztaty są bezpłatne.
Ponadto wśród uczestniczek zostaną rozlosowane nagrody min.: zestawy kosmetyków marki Bielenda i wejściówki do kina Helios na seanse Kino Kobiet.
Zapisy: zapisy.pk@gmail.com
Więcej informacji o gościach:
www.wendo.org.pl
www.kubecka.pl