Warsztat "Wsparcie dla nowych firm, czyli 4 filary Twojej kariery zawodowej"

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie "Wsparcie dla nowych firm, czyli 4 filary Twojej kariery zawodowej", który odbędzie się 22 maja 2013 r. o godzinie 13:30 w sali 415 w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Szkolenie poprowadzi Beata Omastka – manager, trener, coach i wieloletni praktyk w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Warsztat będzie dotyczył omówienia 4 fundamentów, na jakich powinna być zbudowana każda kariera zawodowa, by przynosiła zadowolenie i pełną satysfakcje z wykonywanej pracy, a jednocześnie była zgodna z osobą, jej potrzebami i celami. Każda z osób uczestniczących wyjdzie z warsztatu ze swoimi 4 fundamentami kariery zawodowej.

Po warsztacie będzie możliwość skorzystania z 30-60 minutowej sesji coachingu zawodowego zwiększającego efektywność działania oraz pozwalający szybciej osiągać wyznaczone cele.

22 maja 2013 r. z coachingu będą mogły skorzystać trzy osoby, a pozostali chętni otrzymają możliwość umówienia się z trenerami na inny termin (zapisy na indywidualne spotkanie odbędą się podczas warsztatu).

Zapisy na warsztat oraz sesję coachingu odbywają się na: http://kariera.eventbrite.com/.

Nie ma możliwości zapisania się na sam coaching. Aby w nim uczestniczyć 22 maja, należy zarejestrować się zarówno na szkolenie, jak i na indywidualną sesję z trenerem.