VIII Dzień Otwarty w RIG

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza wszystkich studentów na VIII Dzień Otwarty pt.: "Moda na sukces - Moda na Śląsk - rozpocznij swoją karierę już dziś".
Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2012 r. o godz. 10.00 w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15).

Podczas VIII Dnia Otwartego przyjrzymy się sytuacji młodych ludzi na śląskim rynku pracy.
Studia to czas prób i błędów, ale także szans i wyborów. Wielu studentów korzystając z wolnego czasu, chce sprawdzić siebie w różnych dziedzinach, zdobywać nowe doświadczenia oraz dążyć do samorozwoju.
Zaproszeni eksperci podczas debaty podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem odnośnie budowania własnej kariery zawodowej, opierając się na case’ach biznesowych firm: Poszetka.com oraz Bro.Kat , które opowiedzą o swoim sukcesie.

W dyskusji wezmą udział zaproszeni goście:
• Tomasz Zjawiony - wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, prezes EC Budownictwo Sp. z o. o., Dyrektor Handlowy i Prokurent Ekośrodowisko Sp. z o. o.
• Arkadiusz Godlewski – Przewodniczący Rady Miasta Katowice, były wiceprezydent Katowic, prezes Parku Śląskiego
• Dawid Kostempski - prezydent Świętochłowic, przewodniczący Górnośląskiego Związku Metropolitalnego Metropolia Silesia
• Tomasz Niedźwiedzki- Dyrektor Regionu Południowego BGŻ S.A.

Prowadzący: Janusz Dramski - Przewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach, Przewodniczący Zarządu Górnośląskiej Rady Organizacji Młodzieżowych GROM.

Każdy uczestnik będzie miał możliwość wzięcia udziału w wybranym przez siebie certyfikowanym warsztacie poprowadzonym przez specjalistów w dziedzinie HR oraz doradztwa zawodowego.
ZWOLNIENIA Z ZAJĘĆ DLA UCZESTNIKÓW
Poczęstunek (II Śniadanie Studenckie) oraz konkurs z nagrodami.

Wszelkie informacje dotyczące zasad konkursu, warsztatów oraz planu Dnia Otwartego dostępne są na stronie www.forummlodych.pl lub u koordynatora projektu: Jolanta Zdybowicz; tel. 511-244-838, e-mail: jzdybowicz@rig.katowice.pl.

REJESTRACJA
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: projektyfm@rig.katowice.pl do 19 listopada 2012 do godz. 23:59. W tytule e-maila należy wpisać nazwę warsztatu, w którym chcesz uczestniczyć, a w treści imię i nazwisko, nazwę uczelni, e-mail oraz nr telefonu.
Decyduje kolejność zgłoszeń – limitowana ilość miejsc.