Szkolenie "Zostań rekinem biznesu - strategie sukcesu w praktyce"

Biuro Karier serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier pt. Zostań rekinem biznesu – strategie sukcesu w praktyce”.

Czym jest przedsiębiorczość? Co to znaczy osiagnąć sukces? Bycie przedsiębiorczym oznacza aktywne konstruowanie swojej przyszłości w oparciu o wartości, które się wyznaje. Jedną z dróg osiągania sukcesu jest spełnianie własnych marzeń o prowadzeniu firmy.

Co to jednak oznacza? Niejednokrotnie młodzi ludzi przez nieodpowiednią motywację do osiągania zamierzonego celu, niedostosowanie własnej oferty do wymagań rynku, a także poprzez brak umiejętności budowania kontaktów biznesowych, boją się rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Podobno pomysł na biznes jest wart tyle co 1 zł + VAT. A co z resztą?

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

• Jak wzbudzać i utrzymywać właściwą motywację do działania?
  • Jak działać w oparciu o reguły stosowane przez ludzi sukcesu?
  • Jak osiągać wiele będąc jednocześnie w zgodzie z samym sobą?
  • Jak wykorzystywać podświadomość do osiągania sukcesu/
  • Jak inni osiągnęli szczyty?
  • Jak budować przewagę konkurencyjną na rynku?
  • Jak wygrywać z największymi gigantami biznesu?
  • Jak budować bazę kontaktów?
  • Jak zarządzać własną firmą?

Szkolenie odbędzie się 9 maja 2012 roku w godzinach 9.00 - 15.00 w sali 415 przy ul. Bankowej 14 w Katowicach.

Szkolenie poprowadzi Pan Wojciech Kiljańczyk – koordynator AIP przy Uniwersytecie Śląskim, od lat związany z tematyką przedsiębiorczości.

Telefoniczne zapisy pod numerem (32) 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.