Szkolenie z cyklu StartUp Training

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na szkolenie on-line z cyklu StartUp Training o tematyce "Jak dopalić mój serwis". Szkolenie odbędzie się 30 stycznia 2013 r., w godzinach 16:30-18:30 w sali 415 Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 14, Katowice).

Szkolenie poprowadzi Jakub Weber, który jest od ponad 10 lat profesjonalnie związany z internetem i rozwiązaniami mobilnymi. Odpowiadał m.in. za budowanie strategii, wdrażanie i monetyzację usług dodanych w T-Mobile (games&apps, mobile adversiting, mobile payments, music, video etc.). Aktualnie ekspert w Dziale Innowacyjności odpowiedzialny za współpracę ze startupami i filtrowanie pomysłów technologicznych przez pryzmat marketingu.

Aby zapisać się na szkolenie, wyślij swoje imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu na adres: aip.katowice@przedsiebiorca.pl (liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).