Szkolenie "Własna marka pod anielskim skrzydłem"

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego oraz Studencka Sieć Aniołów Biznesu zapraszają serdecznie na szkolenie z cyklu „Własna marka pod anielskim skrzydłem”, podczas którego eksperci udzielą odpowiedzi na nurtujące każdego przyszłego przedsiębiorcę pytania.

Szkolenie odbędzie się 19 kwietnia 2012 r. w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ulicy Bankowej 14, w sali 417 , o godzinie 10:00.

Spotkanie poświęcone będzie tematyce związanej z prowadzeniem własnego biznesu. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób Studencka Sieć Aniołów Biznesu może wesprzeć realizację ich pomysłu biznesowego oraz na jakich zasadach mogą stać się Członkami Sieci StudBAN.
Co więcej, słuchacze będą mieli możliwość poznać tajniki podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej. Na szkoleniu poruszone zostaną między innymi aspekty dotyczące form organizacyjno – prawnych prowadzonej działalności, ponoszonych kosztów założenia przedsiębiorstwa, czy praw
i powinności przedsiębiorcy.
Szkolenie zakończy dyskusja z ekspertem.
Przyjdź, posłuchaj, przekonaj się. Własna firma? To realne!

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o dokonanie zapisu do dnia 18 kwietnia br. na adres e-mail: studban@ines.org.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać „Uniwersytet Śląski 19.04.2012”. W wiadomości proszę podać:

• Imię i nazwisko
  • Nazwę uczelni, kierunku oraz rok studiów
  • Adres e-mail
  • Telefon kontaktowy