Szkolenie "Inteligencja finansowa w dobie kryzysu"

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie Inteligencja finansowa w dobie kryzysu, które odbędzie się 27 sierpnia 2013 r. o godzinie 16:00 w sali 415 (Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UŚ, ul. Bankowa 14, Katowice – Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Leśniak – doradca finansowy, trener z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowości w Poznaniu na kierunkach Fundusze inwestycyjne i Finanse behawioralne. Zarządzał od strony merytorycznej projektem organizowanym przez Narodowy Bank Polski "Jak uniknąć pułapki kredytowej?" (4 edycje).

Na szkoleniu między innymi:

• dowiesz się czym jest inteligencja finansowa,
  • spróbujesz odnaleźć ją w sobie i poznasz, jak ją doskonalić,
  • zastanowisz się, jak kryzys wpływa na inteligencję finansową,
  • dowiesz się, jak unikać pułapek finansowych zastawianych przez różne instytucje,
  • nauczysz się organizować finanse osobiste w sposób inteligentny finansowo.

Wstęp wolny. Zapisz się na stronie http://inteligencja.evenea.pl/

– liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy.