Szkolenia organizowane przez firmę RailyHost.com

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę RailyHost.com.

Projekt jest skierowany do do pracowników mikro i małych przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych w województwie śląskim. Oferta adresowana jest w szczególności zapraszamy firmy zajmujące się tworzeniem i zarządzaniem stronami internetowymi, ale również do wszystkich firm działających w sektorze IT.

Szkolenia będą prowadzone w ramach dwóch obszarów tematyczych:

• Ruby on Rails
    Framework Ruby on Rails oraz język programowania Ruby to nowoczesne i szybkie narzędzia do tworzenia programów oraz stron internetowych. Znajomość i praca w języku Ruby oraz framework Ruby on Rails pozwala znacznie skrócić czas tworzenia aplikacji czy strony www. Dzięki temu zoptymalizujesz koszty pracy nad projektem i zwiększysz konkurencyjność swojej firmy na rynku usług IT.
  • Systemy Unixowe
    Ze względu na swoją "otwartość", mają mnóstwo cech, które sprawiły, że administratorzy znający dobrze te systemy są bardzo cenieni i poszukiwani. Zaletą Unixów i systemów należących do tej rodziny, takich jak Linux, jest ich wyjątkowa stabilność dzięki czemu są idealną platformą dla serwerów. Systemy Unix oraz będące częścią rodziny unixopodbnych - Linuxy - to doskonałe rozwiązanie dla mikro i małych przedsiębiorstw IT, które pragną posiadać własne serwery.

Szkolenia są w pełni dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i są bezpłatne dla wszystkich chętnych, spełniających warunki uczestnictwa w projekcie (szczegóły w regulaminie).

Wszystkich chętnych zapraszamy do wysłania zgłoszeń przez formularz rejestracyjny lub kontakt poprzez adres e-mail: szkolenie@railshost.com lub tel.: 537 070 010.

Więcej informacji na stronie www.railshost.com.