Szkoła Innowacji "Program transferu innowacji do biznesu"

Projekt Szkoła Milionerów "Program transferu innowacji do biznesu", to program skierowany do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy. Uczestnicy projektu, poprzez program szkoleń, będą mogli zdobyć niezbędną wiedzę w zakresie kreowania pomysłów, doskonalenia biznesplanów oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Dla 40 najlepszych - coaching, mentoring, doradztwo proinnowacyjne, brokering finansowy oraz prowadzenie firmy w ramach bezpłatnej preinkubacja przez 8 miesięcy.

Rekrutacja na bezpłatną Szkołę Innowacji, trwa do 11 kwietnia 2010 roku. Aby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.katowice.innowatorzy.eu i odesłać na adres katowice.innowatorzy@inkubatory.pl.

Po szczegóły rekrutacji, projektu i zasady uczestniczenia w przedsięwzięciu zapraszamy na stronę www.katowice.innowatorzy.eu.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego