Stoisko firmy HCL Poland

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie HCL Poland? Jaka jest specyfika pracy w firmie? Jakie wymagania i oczekiwania stawiane są pracownikom? Zapraszamy na stoisko firmy HCL na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w dniu 7 maja 2013 roku!

HCL Poland to korporacja informatyczna o globalnym zasięgu, która aktualnie prowadzi rekrutację do centrum usług w Zabierzowie. W najbliższej perspektywie firma zamierza zatrudnić 100-150 osób, które posługują się językami obcymi.

Podczas spotkania studenci będą mogli dowiedzieć się czym zajmuje się firma HCL Poland, w jakiej branży działa, jaka jest specyfika pracy wewnątrz korporacji. Ponadto, potencjalni kandydaci zdobędą informacje w jaki sposób można podjąć pracę w firmie, jakie są wymagania i oczekiwania oraz co korporacja oferuje swoim pracownikom.

Zapraszamy także do udziału w przedsięwzięciu Speed Recruiting - szybkich sesjach z rekruterem dających możliwość na zatrudnienie bezpośrednio w firmie HCL (sala 2.07 w godzinach 15.30-17.00).

Szczegóły na stoisku firmy HCL, które zlokalizowane będzie w holu głównym na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w dniu 7 maja 2013 roku w godzinach 9.00 - 15.00.

Zapraszamy serdecznie!