Spotkanie z przedstawicielami ING Services

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z przedstawicielami firmy ING Services, spółki, której przedmiotem działalności jest świadczenie usług IT na rzecz podmiotów Grupy ING poprzez wykorzystywanie potencjału Centrum Przetwarzania Danych w Katowicach, wyposażonego w kompleksową infrastrukturę informatyczną.

Spotkanie jest skierowane głównie do studentów informatyki zainteresowanych podjęciem zatrudniania w firmie ING Services.

W spotkaniu udział wezmą:

• Pan Michał Paprocki, Wiceprezes ING Services Polska, który przedstawi firmę, profil jej działalności i charakter pracy w przedsiębiorstwie,
  • Pan Dominik Sowa, Manager Wydziału Rozwoju Architektury, który opowie o rozwiązaniach "Bezpieczeństwa w chmurze",
  • Pani Katarzyna Macek, HR Manager, która powie o możliwościach współpracy, zatrudnienia i rozwoju w ING Services Polska.

Spotkanie odbędzie 26 marca 2013 roku o godzinie 13.00 w Sali nr 4 w Instytucie Informatyki (ul. Będzińska 39 w Sosnowcu).

Podczas spotkania odbędzie się także konkurs, którego zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji drogą telefoniczną pod numerem 32 359 20 32 bądź mailowo na adres bk@us.edu.pl (w treści informacji proszę podać imię i nazwisko, kierunek studiów oraz telefon kontaktowy).

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Na uczestników spotkania czekają gadżety!