Spotkanie rekrutacyjne z ING Usługi Finansowe

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza do udziału w spotkaniu rekrutacyjnym z przedstawicielami firmy ING Usługi Finansowe SA. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca 2013 r. w godzinach od 11.00 - 13.00 (sala nr 415, ul. Bankowa 14, Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii).

Spotkanie skierowane jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów zainteresowanych podjęciem współpracy z ING Usługi Finansowe na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży.

Na spotkanie obowiązują zapisy drogą telefoniczną pod numerem: 32 359 22 15.

Zapisy trwają do 20 czerwca 2013 roku.

Istnieje możliwość uczestnictwa w indywidualnych rozmowach rekrutacyjnych we wcześniejszym terminie. W tym przypadku CV należy wysłać na adres: elzbieta.niedzwiedzka-bajger@ingcentrala.pl z dopiskiem "BIURO KARIER".

Zakres zadań:

• sprzedaż produktów ubezpieczeniowo-finansowych, w tym innowacyjnego produktu Ona i On - Zrób Rakowi Wspak!
  • praca według międzynarodowych standardów grupy ING
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • przygotowanie i przeprowadzenie analizy finansów osobistych dla Klientów
  • budowanie długofalowej współpracy z Klientami

ING oczekuje:

• prowadzenia/chęci założenia własnej działalności gospodarczej
  • dążenia do realizacji celów
  • doświadczenia w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów (mile widziane)
  • inicjatywy w działaniu i pozyskiwaniu nowych Klientów
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji pracy

ING oferuje:

• pracę w Najbardziej Przyjaznej Firmie Ubezpieczeniowej 2011 według "Gazety Bankowej"
  • możliwość rozwoju zawodowego – 96% awansów wewnętrznych na stanowiska Menedżerskie w 2012 roku
  • 6-cio miesięczny Program Wdrożeniowy
  • wsparcie Menedżera w trakcie Programu Wdrożeniowego
  • dodatkowe benefity dla najlepszych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny, laptop, wycieczki)

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!