Rusza Akademia Przedsiębiorczych - spotkanie już 22 października

Serwis DlaFirmy.info.pl organizuje cykl konferencji i spotkań szkoleniowych „Akademia Przedsiębiorczych” dla wszystkich tych, którzy widzą swoją szansę w prowadzeniu własnej firmy. Pierwsze spotkanie już 22 października w Bielsku-Białej. Tematem spotkania będzie m.in. możliwości pozyskania funduszy na inwestycje nawiązując współpracę z aniołem biznesu. Będzie można dowiedzieć się również jak wystrzegać się błędów i pułapek związanych z prowadzeniem firmy, czy też jak wygląda ochrona patentowa.

Konferencja odbędzie się 22 października w auli bielskiej Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów, przy ul. Tańskiego 5. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie: www.DlaPrzedsiebiorczych.pl, gdzie można się zarejestrować. Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc - ograniczona.

Czytaj wiecej na stronach: 1, 2