PwC Business Case Project

18 stycznia 2013 r. rozpoczął się ogólnopolski projekt biznesowy będący symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji. PwC Business Case Project to niepowtarzalna okazja do poznania pracy konsultanta, sprawdzenia się w rozwiązywaniu realnego problemu biznesowego oraz poznaniu pracowników PwC.

Podczas 2 miesięcy trwania projektu, uczestnicy rozwiązują problem biznesowy zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Spotykają się również z managerami, konsultantami oraz biorą udział w video-konferencjach.

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów III i IV roku studiów pierwszego stopnia, III - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych.

PwC Business Case Project to niepowtarzalna okazja do poznania pracy konsultanta, sprawdzenia się w rozwiązywaniu realnego problemu biznesowego oraz poznaniu pracowników PwC.
Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody, certyfikaty PwC Junior Professional a na najlepszych zaproszenie na praktyki w PwC.
 

Zapoznaj się z regulaminem i aplikuj on-line do 23 marca!
Więcej szczegółów na www.pwc.pl/kariera.