Projekt „Kapitał na start w innowacje - promocja innowacji w środowisku biznesowym i naukowym”

Park Technologiczny – Miasteczko Multimedialne oraz Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych we współpracy ze Studenckim Forum Business Centre Club zapraszają do udziału w projekcie „Kapitał na start w innowacje - promocja innowacji w środowisku biznesowym i naukowym”. Celem projektu jest pomoc w pozyskaniu niezbędnego kapitału na start i rozwój innowacyjnego biznesu. Projekt skierowany jest do studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorców.

W ramach projektu w Katowicach, 15 października o godz. 10:00 w budynku „L” Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędą się (równocześnie) szkolenie i warsztat:

Seminarium „Negocjacje z inwestorami kapitałowymi”, celem spotkania jest ukazanie specyfiki negocjacji w procesie pozyskiwania inwestora kapitałowego. Uczestnicy otrzymają kompleksowe informacje jak poprawnie przygotować, przeprowadzać i zamknąć proces negocjacji z uwzględnieniem specyfiki, którą jest współudział w przedsięwzięciu inwestora kapitałowego. Sala nr. 11L.

Warsztaty „Aspekty prawne związane z inwestycjami z udziałem inwestora prywatnego, venture capital/private equity” - celem spotkania jest przedstawienie sposobu przeprowadzania inwestycji od strony prawnej. Uczestnicy zapoznają się z metodami pozyskiwania kapitału od inwestorów i instytucji, a także głównymi krokami w procesie inwestycyjnym. Sala nr. 12L.

Aby wziąć udział w projekcie należy zarejestrować się na stronie: