Projekt "Architekci przyszłości"

Projekt "Architekci przyszłości" jest zaproszeniem dla młodych liderów społecznych i politycznych do udziału w dwóch wyjazdowych szkoleniach rozwijających kompetencje eksperckie projektowania i wdrażania innowacji w zakresie rozwiązywania problemów społecznych.

Jeżeli pochodzisz z Białorusi, z Niemiec, z Polski lub z Ukrainy, posługujesz się językiem polskim na poziomie komunikatywnym i bliskie jest Ci zaangażowanie w kwestie społeczne, budowanie długoterminowych partnerstw międzynarodowych, oraz leży Ci na sercu współpraca w regionie Europy Środkowej i Wschodniej – wejdź na stronę http://www.architekci2013.pl/ i zapisz się!

 

Będziesz miał okazję znaleźć się w środowisku młodych liderów nastawionych na rozwój i współpracę pochodzących z czterech różnych krajów. Nawiążesz znajomości, które mogą być znaczące dla rozwoju Twojej kariery i dla rozwoju Twojego kraju – uważamy, że te dwa aspekty idą ze sobą w parze!

Każde z dwóch szkoleń (5 - 7 lipca 2013 r. i 27 - 29 września 2013 r.) będzie trwało 3 dni – od piątku do niedzieli i będzie się odbywało w Hotelu Św. Norberta w Hebdowie (okolice Krakowa). W ich trakcie trenerzy i eksperci związani z Warsztatem Innowacji Społecznych i Fundacją Konrada Adenauera przekażą Ci wiedzę i rozwiną Twoje umiejętności z zakresu diagnozy problemu społecznego, projektowania innowacji społecznych, zarządzania projektami, podejmowania decyzji, oraz umiejętności pracy w grupie oraz wzmocnią Twoje cechy przywódcze.

Więcej na: http://www.youtube.com/watch?v=9RLl1-33i58.