Programy firmy Unilever

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi programami rozwojowymi firmy Unilever.

Unilever to międzynarodowa firma produkująca głównie artykuły żywnościowe, środki czystości i higieny osobistej.

Firma aktualnie prowadzi następujące programy:

  • Program Praktyk Letnich

Każdy z uczestników Programu Praktyk Letnich otrzymuje samodzielny projekt, nad którym przez 3 miesiące pracuje pod okiem menedżera-opiekuna, na pomoc którego zawsze może liczyć. Wielu praktykantów po wakacjach zostaje z firmą już na stałe.

Praktyki są płatne, odbywają się w Biurze Głównym w Warszawie oraz w Fabrykach (Banino, Bydgoszcz, Katowice, Poznań) i trwają od 1 lipca do 30 września.

Praktyki odbywają się w następujących działach: Marketing, Finanse, Customer Development (Sprzedaż), Zasoby Ludzkie (HR), IT, Logistyka, Łańcuch Dostaw, Produkcja oraz Badania i Rozwój (R&D)

  • Unilever Future Leaders Programme

Program będzie składał się z kilku specjalnie zaprojektowanych międzydziałowych rotacji, podczas których uczestnik zdobędzie doświadczenie, które pozwoli na zdobycie pozycji menadżerskiej po trzech latach trwania programu.

Uczestnicy programu zdobędą doświadczenie międzynarodowe poprzez pracę projektową. To pozwoli szybko zdobyć wiedzę o firmie, szerokie spojrzenie na procesy w niej zachodzące oraz poznać wiele osób z różnych szczebli organizacji. Od pierwszego dnia pracy uczestnik programu będzie realizował prawdziwe zadania, poczuje prawdziwą odpowiedzialność i będzie miał realny wpływ na biznes.

  • Factory Intership Programme

Program skierowany jest do studentów III i IV roku. Uczestnik będzie pracował nad specjalnym projektem biznesowym i zdobędzie doświadczenie poprzez pracę w jednej z fabryk firmy.

Więcej szczegółów na stronie.