Program praktyk "Express do kariery"

Firma kurierska Siódemka zaprasza do udziału w programie praktyk "Express do kariery". Skierowany jest on do młodych ludzi kształcących się na różnych kierunkach uczelni wyższych, którzy ukończyli II rok studiów.

Program pozwoli poznać specyfikę działalności dużej firmy kurierskiej, współpracować ze specjalistami z dziedziny logistyki oraz zdobyć bogate doświadczenie otwierające przyszłą karierę zawodową.

Program praktyk studenckich Siódemki trwa od 3 do 12 tygodni. Uczestnicy mają okazję poznać od środka funkcjonowanie dużej, nowoczesnej firmy z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz zdobyć bezcenne doświadczenie zawodowe.

Program skierowany jest do studentów minimum III roku studiów wyższych (dziennych lub zaocznych). Program nie ogranicza się tylko do okresu wakacyjnego. O prowadzonym aktualnie naborze na praktyki zainteresowani mogą dowiedzieć się ze strony.

"Express do kariery" jest elementem strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, jaką Siódemka przyjęła kilka lat temu. Wykorzystując swoje główne atuty wynikające z prowadzonej działalności, występuje ona w roli partnera logistycznego różnorodnych inicjatyw o charakterze charytatywnym i ekologicznym, takich jak np. Bank Żywności SOS, Hospicjum to też życie czy Maraton pisania listów, organizowany przez Amnesty International.

Dodatkowych informacji o programie udziela:
Marcin Kruszyński
Siódemka PR Manager