Program płatnych staży

Jesteś zainteresowany płatnymi stażami w firmach województwa śląskiego? Wybierz firmę i przyjdź na spotkanie 4 kwietnia 2013 r. na Uniwersytecie Śląskim.

Program "Kariera na Start" jest programem stażowym skierowanym do studentów i absolwentów wyższych uczelni. To projekt, którego celem jest stworzenie możliwości odbycia staży dla najlepszych studentów naszego województwa. Program projektu składa się z pięciu uzupełniających się części, dzięki którym Organizatorzy będą mogli wyselekcjonować laureatów, którzy docelowo odbędą staże w interesujących ich branżach, spójnych z ich kierunkami studiów wyższych.

4 kwietnia 2013 r. w godz. 9.30 - 13.00 w auli im. K. Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się spotkanie dotyczące programu.

W ramach spotkania będzie można spotkać się z firmami, które ufundowały staże w ramach programu, dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji w tych firmach, ścieżka kariery. Ponadto będzie można uzyskać informacje na temat przyszłych obowiązków stażysty.

Wszystkie staże w ramach programu "Kariera na Start" są płatne.

Agenda spotkania:
9.30 - 10.00 - informacje o programie stażowym "Kariera na Start" (Emilia Bożek SMG/KRC Poland Human Resources)
10.00 - 12.00 - Koleje Śląskie
12.00 - 13.00 - firma Lambre

Zapisy na spotkanie odbywają się telefonicznie w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego pod numerem telefonu: (32) 359 20 32.

Dołącz do nas w każdej chwili spotkania!

Zapraszamy!