Panel dyskusyjny w ramach Spotkań Gospodarczych

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów na kolejny panel dyskusyjny, z cyklu Spotkań Gospodarczych, który odbędzie się29 listopada 2011 r. w godz. 18:00 – 20:00 w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach przy ul. Opolskiej 15.  

W dzisiejszych czasach nie mamy szansy odnieść sukcesu, jeśli nie istniejemy w mediach. Kreacja naszego wizerunku jest bardzo istotna, dobra reklama to podstawa, a żadna z firm nie powinna być anonimowa. Jak jednak prawidłowo się zareklamować? Jak zaistnieć w mediach i zbudować pozytywny wizerunek? Jakie działania w mediach pomogą nam osiągnąć zamierzone cele?

Podczas dyskusji dowiemy się wielu praktycznych i przydatnych informacji, miedzy innymi:

 Jak skutecznie wypromować swój wizerunek w mediach?
 Czy telewizja to już przeżytek i powinniśmy się skupić tylko na Internecie?
 Internet jako sprzymierzeniec czy konkurencja dla tradycyjnych mediów?
 Czy promowanie swojego wizerunku jest obecnie niezbędne?
 Jak unikać medialnych wpadek oraz jak odbudować wizerunek po porażce?

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się zaproszeni eksperci:
• Zygmunt Chajzer - prezenter radiowy i telewizyjny, dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia, gospodarz popularnych programów telewizyjnych
• Jan Matuszyński – wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz były pracownik TVP Katowice
• Michał Sobiło - Client Service Director w agencji Imago Public Relations

Prowadzący: Adam Giza - dziennikarz i prezenter telewizyjny, pracował w telewizji TVP 2 i TVN, obecnie prowadzi programy w telewizji TVS i  audycję w radiu Planeta


Rejestracja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: projektyfm@rig.katowice.pl do poniedziałku 28 listopada 2011 r. do godz. 23:59. W tytule e-maila prosimy wpisać „Spotkanie gospodarcze”, a w treści imię i nazwisko, nazwę uczelni, e-mail oraz nr telefonu.
Decyduje kolejność zgłoszeń – limitowana ilość miejsc!!