Ostatnie miejsca dla studentów, absolwentów i doktorantów

Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia? Nie chcesz spędzić okresu studiów wyłącznie ucząc się teorii na zajęciach? Chciałbyś sprawdzić swój potencjał w praktyce?

Jeśli odpowiedziałeś 3 X TAK: dołącz do projektu "Przedsiębiorczość Akademicka na START" na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Co możesz zyskać?

Projekt ten ukierunkowany jest na promowanie przedsiębiorczości i innowacyjności. Poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i doradztwie prowadzonych przez praktyków biznesu, beneficjenci projektu stają się bardziej świadomi i lepiej przygotowani do podejmowania decyzji w kwestiach dotyczących zarządzania działalnością gospodarczą.

Uwaga!!! Ze względu na duże zainteresowanie naszym projektem, pozostało tylko 10 wolnych miejsc dla studentów, absolwentów i doktorantów. Zapraszamy również pracowników naukowych do udziału w projekcie (pozostało jeszcze 25 miejsc). Prosimy osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie o składanie swoich aplikacji na stronie: www.start.polsl.pl.