OPT!MALNY START z firmą Comarch SA

5 kwietnia br., w godzinach od 11:00 do 12:00 odbędzie się ogólnopolskie, bezpłatne webinarium dla studentów organizowane przez firmę COMARCH SA. Weź udział w projekcie, zdobądź certyfikat i wzmocnij swoje CV.

OPT!MALNY START to wydarzenie, dzięki któremu każdy student bez wychodzenia z domu może uzyskać za darmo kwalifikacje umożliwiające samodzielną pracę z nowoczesnym oprogramowaniem Comarch OPT!MA (wszystko odbywa się on-line).

Studentów z całej Polski zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium, którego nadrzędnym celem jest uzyskanie lepszej pozycji na rynku pracy. Jest to możliwe dzięki nabyciu wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu obsługi systemu Comarch OPT!MA – oprogramowania wspomagającego zarządzanie małą i średnią firmą. Integralnym elementem inicjatywy jest bezpłatny pakiet szkoleń e-learning obejmujący obsługę modułów księgowych, kadr i płac oraz sprzedażowych z zakresu Comarch OPT!MA. Szkolenia zostaną udostępnione tylko zarejestrowanym Uczestnikom. Punktem kulminacyjnym przedsięwzięcia jest bezpłatny egzamin on-line ze znajomości oprogramowania Comarch OPT!MA. Zaliczenie egzaminu równoznaczne jest z otrzymaniem CERTYFIKATU. Szczegóły zostaną przedstawione podczas webinarium.

Jakie korzyści daje Ci certyfikat?

  • Uwierzytelniasz znajomość Comarch OPT!MA
  • Wzmacniasz swoje CV
  • Pracodawca chętniej Cię zatrudnia (prawo do 10% rabatu na zakup Comarch OPT!MA)
  • Zdobywasz wymarzoną pracę

Szczegóły na: www.optymalnystart.comarch.pl
Zapoznaj się z agendą i zarejestruj się!