Nowy cykl szkoleń wakacyjnych "Akademia Rozwoju Kariery"

Zapraszamy do udziału w Akademii Rozwoju Kariery Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Akademia Rozwoju Kariery to nowy cykl wakacyjnych szkoleń poświęconych rozwojowi zawodowemu i osobistemu. Jej uczestnicy będą szkolić się w takich obszarach, jak: komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, przedsiębiorczość. Będą to więc umiejętności i kompetencje obecnie najczęściej poszukiwane przez pracodawców.

Dla kogo powstała Akademia?
Jest to projekt skierowany do studentów i absolwentów UŚ chcących zwiększyć swoje szanse na rynku pracy oraz poszukujących nowych umiejętności i kontaktów osobistych.

Najbliższe szkolenie będzie poświęcone wyznaczaniu celów.
Dlaczego warto wziąć w nim udział?
Na szkoleniu uczymy w jaki sposób wyznaczać cele, które są zgodne z naszymi upodobaniami i predyspozycjami. Cele, które same w sobie są motywacją do działania. Przedstawiamy też metody odnalezienia swoich mocnych stron, które w połączeniu z właściwymi celami są niezwykle silnym narzędziem do odniesienia sukcesu.

1. Wyznaczanie celów - klucz do osiągnięcia sukcesu czy zbędny stereotyp?
  2. Gdzie szukać celów? Sposoby pobudzające kreatywność w szukaniu celów.
  3. Kluczowe elementy w procesie osiągania celów.
  4. Niezawodne metody potęgujące szybkość osiągania celów.
  5. Korzyści płynące z wyznaczania celów.
  6. Zacznij od razu - szybki sposób na natychmiastowe rozpoczęcie działania.

Prowadzący: Tomasz Wroński, PQC Personnel Quality Center

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca 2013 roku w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, Katowice ul. Bankowa 14, sala 416, w godzinach 9.00 – 15.30.

Zapisy prowadzimy pod nr tel.: 32 359 20 32. Nie zwlekaj!
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który dostępny jest tutaj.