Konferencja "Wspieranie przedsiębiorczości - doświadczenia i perspektywy"

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję pt. Wspieranie przedsiębiorczości – doświadczenia i perspektywy. Spotkanie odbędzie się 19 grudnia 2012 r. w auli nr 8 Wydziału Prawa
i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Bankowej 11b, w godzinach od 10.00 do 15.00.

Konferencja została podzielona na następujące panele tematyczne:
- podsumowanie działań skierowanych do przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.
- przedstawienie stanu wdrażania oraz możliwości uzyskania dofinansowania dla sektora MŚP w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz oferty funduszy pożyczkowych.
- nakreślenie założeń dotyczących przyszłego okresu programowania na lata 2014 – 2020.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W celu wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o pobranie i wypełnienie załączonej karty zgłoszeniowej oraz przesłanie faksem (nr 32 743 91 61) lub mailem (adres warsztaty@scp-slask.pl).
Uczestnictwo w konferencji zostanie potwierdzone drogą mailową, z tego względu prosimy o wskazanie adresu mailowego, na który zostanie przesłane potwierdzenie. Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie internetowej www.scp-slask.pl.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Komórką ds. informacji i promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.
Osoby udzielające informacji: Adriana Witkowska – Konieczny, Małgorzata Trzcińska, tel. (32) 743 91 65, (32) 743 91 67.