Jak otrzymać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej? – spotkanie z przedsiębiorcami

Punkt Kontaktowy projektu „START - program promocji przedsiębiorczości w uczelniach wyższych w województwie śląskim” zaprasza na spotkanie z młodymi przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o możliwościach pozyskania dofinansowania na prowadzenie działalności gospodarczej od strony praktycznej.

Spotkanie odbędzie się 11 marca br. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice).

Na spotkaniu dowiesz się o dotacjach z Urzędów Pracy, dotacjach z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Zapraszamy!