International Graduate Programme firmy Heineken

Zapraszamy do udziału w programie absolwenckim – International Graduate Programme - firmy Heineken.

International Graduate Programme (IGP) to doskonała okazja, by przyśpieszyć rozwój osobisty, zdobyć doświadczenie zawodowe poprzez udział w wysokiej jakości szkoleniach, sesjach coachingowych, wyjazdach służbowych oraz pracy w środowisku wielokulturowym.

Uczestnik programu będzie mógł wybrać trzy dowolne jednostki zlokalizowane w różnych miejscach na świecie (Zachodnia, Centralna i Wschodnia Europa, Afryka, Azja i Ameryka Płn. i Płd.) w następujących działach:

1. Handel
  2. Finanse
  3. Łańcuch Dostaw
  4. HR
  5. Relacje korporacyjne
  6. IT

Praca w każdej jednostce będzie trwała 6 miesięcy.

Wymagania:

• absolwent (preferowany magister) lub student ostatniego roku, który wkrótce uzyska tytuł magistra,
  • w przypadku Działu Dostaw wykształcenie inżynierskie jest wymagane,
  • adekwatne doświadczenie zawodowe (do 2 lat) w formie wolontariatu, praktyki lub zatrudnienia w danym obszarze zawodowym, w tym 6-miesięczne doświadczenie poza granicami kraju,
  • umiejętność posługiwania się przynajmniej 3 językami (w tym język angielski),
  • chęć podjęcia pracy za granicą,
  • udokumentowane umiejętności przywódcze,
  • satysfakcja z wybranej specjalizacji,
  • zainteresowanie innymi krajami i kulturami,
  • umiejętność zademonstrowania chęci osiągnięcia sukcesu,
  • prawo jazdy.

Najlepszym uczestnikom programu zostanie zaoferowana praca na stanowisku Specjalisty / Junior Managera.

Więcej szczegółów na stronie.