Ekstraklasa - Program Menadżerski Tesco Polska

Tesco Polska zaprasza do udziału w Programie Menadżerskim Ekstraklasa - Centrum Dystrybucji. Jest to program skierowany do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów) roczny program rozwojowy, który pozwala zrobić pierwszy krok zawodowy osobom bez doświadczenia.

Jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kierowniczego po ukończeniu programu.

EKSTRAKLASA ma na celu rozwijanie przyszłych Liderów Biznesu, dlatego poszukuje osób, które:

• ukończyły studia wyższe na kierunkach logistycznych lub pokrewnych
  • dbają o swoją karierę i chcą rozwijać innych
  • cenią dynamiczne środowisko pracy i są otwarte na zmiany
  • są w pełni mobilne i gotowe podjąć pracę na terenie całego kraju
  • chętnie angażują się w nowe, pełne wyzwań projekty, również międzynarodowe
  • są gotowe, by stanąć na czele zespołu już kilka miesięcy po rozpoczęciu programu
  • znają angielski na poziomie minimum średniozaawansowanym (B2) w mowie i piśmie

Tesco oferuje:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dynamiczny rozwój zawodowy i jasną ścieżkę kariery
  • możliwość zdobywania doświadczenia poprzez realizację zadań wymagających odpowiedzialności i samodzielności
  • bogaty program szkoleń menadżerskich i specjalistycznych
  • wsparcie Opiekuna i Mentora, którzy w trakcie programu będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • możliwość międzynarodowej kariery po zakończeniu programu w kraju
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz pakiet medyczny
  • stabilne zatrudnienie w niezwykle dynamicznej, działającej w oparciu o wysokie standardy w międzynarodowej firmie

Numer referencyjny programu EK/Dystrybucja/2013/Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach/Teresinie.

Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie.

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz on - line na stronie.