Dzień Otwarty w PKO Banku Polskim

Bank to nie tylko przelew, bankomat i konto. Chcesz poznać Bank, który pozwala młodym ludziom realizować swoje pasje i rozwijać karierę zawodową? Zarejestrujsię na stronie www.jedenbankwielepasji.pl i 21 marca weź udział w Dniu Otwartym organizowanym przez PKO Bank Polski w Warszawie.

Dlaczego warto wziąć udział w Dniu Otwartym?

• Dowiesz się, jakie możliwości oferuje studentom i absolwentom lider sektora bankowego w Polsce i największy bank w Europie Środkowo-Wschodniej.
  • Spotkasz się z menedżerami PKO Banku Polskiego.
  • Poznasz młodych pracowników, którzy rozpoczęli swoją karierę od praktyk i staży w różnych działach .
  • Dowiesz się, jak wygląda ścieżka kariery w jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych instytucji finansowych w Polsce.
  • Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące kariery w bankowości.
  • Dowiesz się, w jaki sposób PKO Bank Polski wspiera pasje swoich pracowników.

Propozycja udziału w Dniu Otwartym kierowana jest do studentów z całej Polski. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie do 4 marca formularza w aplikacji Talent Finder połączonego z krótkim testem wiedzy o PKO Banku Polskim na stronie www.jedenbankwielepasji.pl.

Dzień otwarty odbędzie się 21 marca w Centrali PKO Banku Polskiego przy ul. Puławskiej 15 w Warszawie. Uczestnicy spotkania przyjeżdżający spoza Warszawy mogą liczyć na zwrot kosztów dojazdu.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Wybrane osoby otrzymają od organizatorów potwierdzenie udziału drogą mailową.

O PKO Banku Polskim
PKO Bank Polski jest największym i jednym z najstarszych banków w Polsce, a także liderem bankowości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pod względem posiadanych aktywów i kapitałów oraz efektywności operacyjnej. Dzięki swojej pozycji rynkowej, PKO Bank Polski stwarza wyjątkowe możliwości rozwoju studentom i absolwentom różnych kierunków. Realizacja ambitnych zadań oraz współpraca z doświadczonymi pracownikami daje naszym stażystom i praktykantom ogromne szanse rozwoju ich potencjału w profesjonalnym środowisku. A gdy zwiążą się z nami na dłużej, będą mogli skorzystać z różnych form wsparcia swoich pasji.

Więcej informacji na stronie: www.jedenbankwielepasji.pl