Cykl bezpłatnych szkoleń "7 grzechów głównych w biznesie"

22 listopada 2012 r. Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. rozpoczyna realizację cyklu bezpłatnych warsztatów pod hasłem „7 grzechów głównych w biznesie” dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających prowadzić własną firmę.

Biorąc udział w całym cyklu zyskasz:

• wiedzę jakie błędy popełnia 80% przedsiębiorstw rozpoczynających swoją działalność
  • informacje jak znaleźć się wśród tych 20% firm, które dają sobie radę na rynku
  • umiejętności prowadzenia firmy i budowania dodatkowej przewagi
  • dostęp do praktycznych ćwiczeń jak wykorzystać swój spryt i budować zyskowne kontakty, aby zaoszczędzić gotówkę.

Na spotkaniu 22 listopada 2012 r., które jest wstępem do całego cyklu, sprostowanych zostanie co najmniej 10 podstawowych mitów dotyczących prowadzenia firmy w pierwszych 5 latach działalności.

Biorąc udział w warsztatach dostaniesz narzędzie do szybkiego podejmowania działania i ustalisz jakie korzyści kupią Twoi klienci.
Warsztaty poprowadzą doświadczeni eksperci zawodowo zajmujący się sprzedażą i kontaktami handlowymi zrzeszeni w klubie zawodowisprzedawcy.pl.

Miejsce:
Biuro Coworkingowe
Katowice, ul. Astrów 10
Data:
22 listopada 2012 r.

Agenda spotkania:
Kawa, herbata - rejestracja uczestników
Obalanie mitów dotyczących zyskownego prowadzenia firmy.
Po co nam firma?

Przerwa
Prolog 7 grzechów biznesu
– czyli skrót tego, co nas czeka w cyklu szkoleń 7 grzechów z przykładowymi ćwiczeniami

Pełny cykl warsztatów przedstawia się następująco:
Grzech Pierwszy - Błędy w podejściu i planowaniu
"Strategiczny i operacyjny plan działania Twojego biznesu"
Grzech Drugi - Brak technik wywiadowczych
"Jak zbierać, analizować i wykorzystywać informacje wewnątrz naszej organizacji i w organizacji konkurencji."
Grzech Trzeci - Wciskanie cech produktów
"Jak komunikować się z klientem językiem korzyści tak, żeby sam chciał kupić."
Grzech Czwarty - Firma to Ja
"Im mniej pracujesz tym lepiej. Procedury, kontrola - tworzenie i rozwój"
Grzech Piąty - Grzechy prawno-podatkowe
"Nie walcz z systemem - używaj systemu"
Grzech Szósty - Brak incepcji
"Zaszczep ideę w umysłach swoich klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych"
Grzech Siódmy - Palenie mostów
"Jak budować trwałe i zyskowne relacje w biznesie"

Terminy poszczególnych warsztatów będą ustalone z uczestnikami spotkania wstępnego tak, aby dopasować się do ich możliwości czasowych.

Prosimy o zgłoszenia, poprzez zamieszczony poniżej link do elektronicznego formularza rejestracyjnego, najpóźniej do 19 listopada 2012 r.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Ilość miejsc ograniczona.