Biuro Karier na II Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia stoiska Biura Karier na II Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kongres odbędzie się w dniach 25 i 26 września 2012 r. w holu głównym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 11b).

W ramach tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowano 50 paneli dyskusyjnych, w których weźmie udział ponad 250 prelegentów z Polski i zagranicy, a liczba uczestników szacowana jest na 3500.

II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest kontynuacją idei spotkania biznesowego sektora MŚP, które miało miejsce w roku ubiegłym. Tematami wiodącymi tegorocznego Kongresu są: nowoczesne zarządzanie w mikro, małej i średniej firmie, internacjonalizacja przedsiębiorstw – biznes bez granic, innowacje dla MSP oraz samorząd gospodarczy i terytorialny a biznes.

Głównym celem spotkania będzie przekazanie informacji na temat aktualnych wyzwań dla przedsiębiorcy we wszystkich procesach zarządczych w firmie. Podczas poszczególnych paneli eksperci oraz doświadczeni menedżerowie polskich i europejskich firm będą przedstawiać aktualne trendy i kierunki w zarządzaniu.

Patronat honorowy nad II Europejskim Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw objęli: Prezydent RP Bronisław Komorowski, przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso oraz przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz. Pracom Komitetu Honorowego przewodzi prof. Jerzy Buzek, natomiast pracami Rady Programowej kieruje Janusz Steinhoff – przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Wydarzeniem towarzyszącym Kongresowi będą Targi Produktów i Usług Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO.