Bezpłatne usługi księgowe w ramach Kreatora Innowacyjności

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych usług księgowych w ramach projektu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

Wystarczy przystąpić do projektu i założyć własną działalność gospodarczą, aby przez 10 miesięcy w ogóle nie ponosić opłat za księgowość.

U podstaw koncepcji projektu znalazło się przekonanie, że kreatywność i innowacja stanowią istotny czynnik zwiększający konkurencyjność gospodarki, natomiast rozwój współczesnej gospodarki wymaga intensywnej współpracy strefy nauki z gospodarką.

Projekt został skierowany przede wszystkim do społeczności akademickiej, a więc do: studentów, doktorantów, absolwentów, pracowników naukowych, ale również do osób spoza niej, zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy.

Na uczestników projektu czeka cykl szkoleń, dzięki którym zdobędą wiedzę na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Można także skorzystać z porad prawnika i rzecznika patentowego.

Po więcej informacji zapraszamy do Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 14 (pok. 417a).

Więcej informacji o projekcie na stronie.