Bezpłatne szkolenia, staże, wyjazdy studyjne w ramach projektu

C. L. Consulting i Logistyka Sp. z o. o. zaprasza wszystkich pracowników naukowych oraz naukowo-dydaktycznych do udziału w bezpłatnych szkoleniach, stażach i wyjazdach studyjnych realizowanych w ramach projektu "Komercjalizacja drogą do sukcesu".

Oferuje Państwu:
- 2 EDYCJE BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI BADAWCZYMI ORAZ WARSZTAT Z TWORZENIA BIZNESPLANU
Udział w szkoleniach i warsztatach to korzyści w postaci aktualnej wiedzy
nt. finansowania i komercjalizacji badań naukowych, spotkania z kierownikami projektów badawczych, dyskusje i wymiana doświadczeń, nawiązanie ciekawych kontaktów. Ramowy program szkoleń w załączniku.

- 2 EDYCJE ATRAKCYJNYCH STAŻY NAUKOWYCH W POLSCE, NIEMCZECH LUB WE FRANCJI
Każdy uczestnik otrzymuje stypendium do wysokości 4000 zł! Udział w stażu to możliwość poszerzenia dorobku naukowego, kontaktu z pracownikami prestiżowych ośrodków badawczych z Polski i zagranicy.

- 2 EDYCJE INSPIRUJĄCYCH WYJAZDÓW STUDYJNYCH DO (m.in.) INSTYTUTU IM. FRAUNHOFERA W MAGDEBURGU - NAJWIĘKSZEJ INSTYTUCJI BADAWCZEJ W EUROPIE.
Udział w wyjazdach studyjnych to możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie komputerowych technik multimedialnych usprawniających opracowanie i wdrażanie innowacji w różnych dziedzinach gospodarki i nauki.

UWAGA! Aby wziąć udział w stażach naukowych i/lub w wyjeździe studyjnym należy ukończyć min. 1 moduł szkoleniowy.

TERMINY REKRUTACJI NA SZKOLENIA:
II EDYCJA: listopad 2012 – grudzień 2012

Miejsca szkoleń (do wyboru):
- Wrocław,
- Łódź,
- Bydgoszcz.

Terminy szkoleń:
II EDYCJA: styczeń – marzec 2013.

ZGŁOSZENIA SĄ PRZYJMOWANE:
- osobiście w biurze projektu (siedzibie C.L. Consulting i Logistyka
Sp. z. o. o., ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław), w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku lub
- pocztą.

Szczegółowe informacje nt. projektu KOMERCJALIZACJA DROGĄ DO SUKCESU oraz dokumenty rekrutacyjne znajdą Państwo na stronie www.komercjalizacja.cl-consulting.com.pl

NA  ZGŁOSZENIA I PYTANIA czeka Biuro Projektu:
Biuro Projektu „Komercjalizacja drogą do sukcesu”
C.L. Consulting i Logistyka Sp. z o.o.
51-168 Wrocław, ul. Sołtysowicka 19 b, pok. 213
tel. 71 324 68 42 wew. 172
kmaciejczyk@cl-consulting.com.pl
dchmielewska@cl-consulting.com.pl

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!

„KOMERCJALIZACJA DROGĄ DO SUKCESU” POKL.04.02.00-00-010/11 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego