Badanie "Trendence Graduate Barometer Europe 2013"

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w badaniu trendence Graduate Barometer Europe 2013 - największej europejskiej ankiecie dotyczącej edukacji i kariery zawodowej.

W badaniu bierze udział ponad 850 uniwersytetów z 24 państw, w tym Uniwersytet Śląski w Katowicach. Pytania dotyczą poziomu zadowolenia ze studiów oraz aspiracji związanych z przyszłą karierą zawodową.

Uczestnicy badania po wypełnieniu ankiety będą mogli porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami innych studentów w swoim kraju jak i Europie. Dodatkowo, wśród uczestników badania zostaną rozlosowane kupony na zakupy w sklepie internetowym Amazon o wartości*:

• 5 x 500 €
  • 10 x 200 €

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z trendence Institut. Organizator zapewnia, że odpowiedzi są całkowicie anonimowe, a dane osobowe będą prawnie chronione.

www.trendence-gradbarometer.eu

Więcej informacji o badaniu (pdf)

* Alternatywnie istnieje możliwość otrzymania kwoty pieniężnej w wysokości wynikającej z wartości wylosowanej nagrody.