Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Śląskim

Uniwersytet Śląski daje swoim studentom możliwość rozpoczęcia przygody w sferze biznesu.

Założenie własnego biznesu nigdy nie było takie proste. Każda młoda osoba może skorzystać z oferty Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który działa przy Uniwersytecie Śląskim.

Jeżeli myślisz o założeniu własnego biznesu – zgłoś się do AIP. Uniwersytet Śląski oferuje możliwość przetestowania pomysłu na firmę pod kątem jego trafności, innowacyjności i perspektyw rozwoju. AIP ma dla Ciebie kompletny wachlarz narzędzi potrzebnych do realizacji marzeń w biznesie.

Obecnie przy Uniwersytecie Śląskim działa 14 firm studenckich. Zazwyczaj studenci działają na arenie handlu oraz usług. Niektórzy po kilku miesiącach działania w ramach AIP zakładają własną firmę w postaci spółki i bez żadnych problemów radzą sobie na rynku.

Więcej informacji na ten temat udziela Koordynator AIP na Uniwersytecie Śląskim:

Wojciech Kiljańczyk

tel.512 111 982